Windykacja

WINDYKACJA

Od lat świadczymy kompleksowe usługi z zakresu windykacji krajowej, dzięki czemu zdobyliśmy grono zadowolonych Klientów, którzy współpracują z nami już całe lata. Jest to dla nas powód do dumy i inspiracja do dalszych działań, poszerzania oferty, doskonalenia umiejętności.

Ofertę naszą kierujemy przede wszystkim do firm i przedsiębiorców borykających się z uzyskaniem zapłaty od swoich kontrahentów. Szczególnie w zakresie zapłaty za:

 • faktury
 • noty odsetkowe
 • kary umowne
 • zlecenia i umowy
 • pożyczki

Powierzając nam sprawę masz pewność, że przeprowadzimy ją od początku do końca. Oferujemy:

 • postępowanie polubowne – w ramach którego przeprowadzimy profesjonalne negocjacje z dłużnikiem, wezwiemy go do zapłaty, przedstawimy konsekwencje uchylania się od płatności, ustalimy warunki i czas spłaty
 • postępowanie sądowe – jeżeli zajdzie taka potrzeba nasi wyspecjalizowani prawnicy przygotuję pozew, skierują go do sądu i uzyskają dla Ciebie nakaz zapłaty
 • postępowanie egzekucyjne – skierujemy sprawę do najlepszych kancelarii komorniczych, będziemy monitorować przebieg postępowania i wspierać działania komornika

Na każdym z tych etapów zapewniamy Ci, drogi Kliencie  pełną profesjonalną i rzetelna obsługę oraz dostęp do pełnej informacji  o przebiegu sprawy poprzez kontakt z naszymi konsultantami.

 

Co zrobić aby zlecić nam sprawę?

Nic prostszego. Wystarczy wypełnić załączony formularz i przesłać na nasz adres e-mail. Nasi specjaliści bezpłatnie przeanalizują sprawę i przedstawią Ci najkorzystniejsze wg nas rozwiązanie. Po zaakceptowaniu przez Ciebie warunków  przystąpimy do działań. Co ważne, nie pobieramy opłaty wstępnej za przyjęcie zlecenia. W postępowaniu polubownym płacisz jedynie za efekt naszych działań.

 

Nie masz firmy, nie prowadzisz działalności ale ktoś nie uregulował względem Ciebie płatności, nie spłacił pożyczki, nie wypłacił wynagrodzenia?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy również Tobie.

Spróbuj, to nic nie kosztuje, a możesz wiele zyskać!

POSTWINDYKACJA

Usługa kierowana do tych z Państwa, którzy mieli problem z odzyskaniem należności w trakcie postępowania windykacyjnego lub prowadzona onegdaj egzekucja komornicza okazała się bezskuteczna.

Zajmujemy się:

 • dochodzeniem roszczeń od zarządu niewypłacalnej spółki,
 • kierowaniem wniosków na prokuraturę,
 • przeprowadzaniem postępowania w celu wyjawienia majątku dłużnika,
 • znoszeniem współwłasności majątku,
 • uzyskiwaniem klauzul wykonalności na wspólników spółki jawnej
 • wznawianiem egzekucji komorniczej

Fakt, że nie udało Ci się odzyskać pieniędzy przy pierwszej egzekucji komorniczej nie świadczy o tym, że nie uda się ich odzyskać wcale. Wręcz przeciwnie. Może istnień wiele przesłanek skłaniających do ponowienia działań. Pozwól nam to profesjonalnie ocenić.

Czy wiesz, że możesz dochodzić należności do zarządu spółki, która nie spłaciła swego zobowiązania względem Ciebie? Czy wiesz, że możesz wznowić egzekucję komorniczą nawet do 10 lat? W tym okresie w sytuacji dłużnika wiele mogło się zmienić. A może miałeś problem, bo w prawdzie dłużnik dysponował majątkiem: domem, mieszkaniem, gruntem, samochodem ale nie był jedynym właścicielem? Wiemy jak zająć się takimi sprawami.

Jeśli chcesz poznać naszą opinię napisz do nas lub zadzwoń i opisz swój problem, a my bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy propozycję jego rozwiązania. Być może spojrzenie na sprawę z naszej perspektywa wyda Ci się intersujące, a nasze warunki współpracy korzystne.  Pomogliśmy w ten sposób już wielu firmom, przedsiębiorcom, osobom nieprowadzącym działalności godpodarczej.

ANTYWINDYKACJA

Mówią, że Fortuna kołem się toczy. Dlatego jeśli teraz to właśnie Ty masz problem, dzwoni do Ciebie windykator, do drzwi puka komornik, otrzymałeś nakaz zapłaty, wierzyciel sprzedał Twoje zadłużenie i teraz ktoś oczekuje zapłaty, skontaktuj się z nami. Jako fachowcy w sprawach windykacji i prawa bezpłatnie zapoznamy się z Twoją sprawą, potraktujemy problem poważnie i przedstawimy Ci możliwe rozwiązania. Wstrzymamy egzekucję, napiszemy sprzeciw do nakazu, wynegocjujemy warunki spłaty w dogodnych ratach, podważymy nakaz jeśli dług się przedawnił. Każdego może dotknąć problem niewypłacalności, ważne jest aby umieć wyjść z godnością z trudnej sytuacji i stawić czoła przeciwnościom losu. Najlepiej korzystając z pomocy profesjonalistów.

Pax Mediacje

PAX Mediacje Centrum Pomocy Prawnej sp. z o.o.

ul. Plac Solny 14/3
50-062 Wrocław
T: 516 786 411
E: biuro@paxmediacje.pl